Bosch Class 6000 W Kombi

Bosch Class 6000 W Kombi Özellikleri


Bosch Class 6000 W ile Sıcaklık artık sessiz, tasarruflu, konforlu ve ideal boyutlarda.
Yaşamınızın her anına değer katan Bosch, süregelen kalitesini Bosch 6000 W ile devam ettiriyor. Rahatlık, verimlilik ve tasarruf için tasarlanan Bosch Class 6000 W, beklenileni en kusursuz şekilde karşılayacaktır. İhtiyacınıza göre 24 ve 28 kW’lık kapasitedesinde olan modellerden istediğinizi seçerek hayatınıza taşıyabilirsiniz. Kısaca Bosch Class 6000 W, bir kombiye ait tüm beklentilerinize cevap vermek için en ideal çözümdür.
Sabit sıcak su konforuyla tanışın
Bosch Class 6000 W, plakalı eşanjör sayesinde yüksek kullanım suyu rahatlığı sunarken su tasarrufu sağlar. İhtiyacınız olan her an yüksek sıcak su rahatlığı sağlar. Bosch Class 6000 W kombi ile sıcak su üretimini çabuk ve güvenli bir biçimde gerçekleştirir.
Kurulumdan bakıma kadar kolaylığı hissedin
Bosch Class 6000 W, konforu ve kolaylığı kurulumundan itibaren yaşamınızı sağlar. Yeni nesil hidrolik bağlantılara sahip Bosch Class 6000 W kolay ve güvenli montaj imkanı sunarken, bakımı da en az montajı kadar kolaydır. Kompakt, minimal ve şık tasarıma sahip Bosch Class 6000 W, en far alanlarda bile özgürce ve kolayca kullanım imkanı sunar.
Enerjinizi teknolojimizle koruma altına alın
Evinize kaliteli ve konforlu ısıtma çözümleri sunan Bosch Class 6000 W, oda termostatları ile konforlu oda sıcaklığı kontrolünde kolaylık sunar. Bosch Class 6000 W, güneş enerjisi sistemleri ile sıcak kullanım suyu hazırlamanın yanında daha fazla enerji tasarrufu sağlar. Oda termostatları ile tasarrufu kolaylıkla buluşturan program saatli oda termostatı ve kablosuz oda termostatı gibi geniş aksesuar yelpazesiyle kullanım özgürlüğünü ve çeşitliliği bir arada sunar. Bosch Class 6000 W fazla ısı üretimini engellemek amacıyla kapasitesini, ayarladığınız ısıtma ve ihtiyacınız olan sıcak suyu karşılayacak şekilde kademe atlamadan ayarlar. Daha uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar.
Konforu her koşulda yaşayın
Bosch Class 6000 W, uzun süre kullanılmadığı zamanlar içerisinde pompa ve vanada meydana gelebilecek sorunların önüne geçmek için anti-blokaj sistemine sahiptir. Böylece Bosch Class 6000 W, elektrik olduğu sürece kendini korur.
Yıllarca güvenle kullanın
Bosch Class 6000 W, diğer tüm Bosch kombiler gibi ücretsiz keşif ve ilk çalıştırma imkanı ile sunulur. CE Belgesi’ne sahip olan Bosch Class 6000 W, 3 yıllık fabrika garantisi ile konforu ve sıcaklığı güvenle yaşamınızı sağlar.
Sizinle aynı dili konuşmasının rahatlığını yaşayın
Arızayı kolay bulma özelliğine sahip Bosch Class 6000 W arıza durumunda karşılaşılan sorunun ne olduğunu yeni aydınlatmalı LCD ekranında göstererek daha kolay ve daha hızlı bakım imkanı sunar.
Sıcaklığı, konforu ve şıklığı dar alanlara taşıyın
Bosch Class 6000 W küçük boyutlara sahip olmasından dolayı en dar mekanlara bile rahatça uyum sağlayarak sığarken, modern tasarımı ile mekanlara şıklık katar. Bu sayede rahatlık ve sıcaklığı farklı özelliğe sahip mekanlarda yaşamanıza destek verir. Üstün teknolojik donanıma sahip Bosch Class 6000 W, düşük ses seviyesiyle mükemmel performansı size hissettirmeden sunar. Yeni aydınlatmalı ekranı ile üst seviye kullanım kolaylığı sağlayam Bosch Class 6000 W’nun programlanabilir oda kumandası ile rahatlığın ve sıcaklığın kontrolü her zaman elinizde olur.
Kullanıcı avantajları:

  • 24 ve 28 kW’lık kapasite seçenekleri
  • Entegre eşanjör sayesinde konforlu sıcak su kullanımı
  • Az yer kaplayan kompakt boyutlar,
  • Ayarlanabilir oda kumandaları ile kullanım imkanı,
  • Düşük ses seviyesi
  • Hızlı, basit montaj ve kolay bakım imkanı

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir