Bosch Condens 2000 W Yoğuşmalı Kombi

Yeni Bosch Condens 2000 W yoğuşmalı kombi, sıcak su ve ısıtma ihtiyaçlarını karşılayan, kaliteli ve yakıt tüketimi konusunda yüzünüzü güldüren bununla birlikte fiyatla karşılaşmak isteyenler için ideal çözümdür.
Akıllı kart sayesinde hataları önceden tespit eder. Uzaktan bağlanabilme özelliğiyle telefonla kontrol edilebilir. Yeni Bosch Condens 2000 W’ın yanma verimi sayesinde yakıttan tasarruf ederek hem ısınırken hemde maksimum seviyede kullanım suyu konforunu da yaşayacaksınız.
115 yıldır ısıtma sektöründeyiz
1895 yılından günümüze kadar gelen süre içerisinde Junkers markalı şofben, kombi, duvar tipi yoğuşmalı kombi ve kazan üretmekte olan Yoğuşma teknolojisinin yaratıcısı Bosch Grubu, edindiği tecrübelerle her geçen gün teknolojisini sürekli geliştirmektedir. Bosch markalı ısıtma cihazları, edindikleri bilgi birikimleri ve tecrübelerin sonucunda ortaya çıkan ürünüdür.
Yüksek verim, düşük gaz tüketimi
Yeni Bosch Condens 2000 W 20.640 kcal/h  gücünde olup tam modülasyonlu fanı, alüminyum alaşımdan oluşan mamul ısı geri kazanım eşanjörü ve  paslanmayan 6 geçişli ısı eşanjörü sayesinde, yoğuşma teknolojisini kullanarak verimde %103’e kadar kazanç sağlanmaktadır. Kullandığı yakıtı daha verimli şekilde ısıya çevirdiğinden, diğer kombilere oranla yakıt tüketimini daha aza indirmektedir.
Montaj kolaylığı
Küçük ebatları ve sabit alt bağlantıları sayesinde, çok daha kolay monte edilir.
Paslanmaz çelik 6 geçişli eşanjör ve alüminyum alaşımlı ısı geri kazanım eşanjörü
Yeni Bosch Condens 2000 W, kullanılacak olan su miktarını karşıladığı zaman ısıtma devresi için çalışmaya başlar. Alüminyum alaşımdan kaybedilen ısı geri kazanım eşanjörü sayesinde, Bosch yoğuşma teknolojisini kullanarak tasarruf elde eder.
Elektrik tasarrufu
Bosch Condens 2000 W tesisatın ihtiyaca göre pompa üzerinden uygun kademenin belirlenmesi ve tam modülasyonlu fanın otomatik olarak dönme hızını ayarlaması sayesinde elektriğin fazla tüketilmesini önler.
Pompa sıkışmasını önleyen sistem
Uzun süre kullanılmadığı zamanlarda pompada oluşabilecek sıkışmaların önüne geçen anti-blokaj sistemi bulunmaktadır. Kombi çalışabilir zamanlarda koruma aktiftir.
Akıllı kartla kolay hata teşhisi
Akıllı kart ile tüm elektronik sistemin çalışmasını ve kombinin kontrolünü sağlarken, meydana gelebilecek sorunları belirler. LCD dijital göstergesi sayesinde görsel olarak sizleri uyarır, hızlı ve hatasız servis imkanı sağlar.
Modemle uzaktan erişim**
Yeni Bosch Condens 2000 W yoğuşmalı kombi, elektronik kart ile denetlenir. Wifi ile telefonla uzaktan kumanda edilebilir. Bu sayede dışarıdan kombinizi kontrol ederek evinizi önceden ısıtabilirsiniz.
Donmaya karşı koruma
Kombiniz çalışır durumda iken, sistemdeki suyun sıcaklığı 8 dereceye düştüğü zaman, elektronik sensörler, emniyet sistemini çalıştırır ve kombinizi donmalara karşı korumaya alır.
Tam alev modülasyonu
Bosch Condens 2000 W yoğuşmalı kombi, sıcak su ihtiyacını ve gerekli ısıtmayı karşılayacak seviyeye kademesiz olarak kendisi ayarlar. Bu sayede fazla ısı üretmez, yakıtta tasarruf sağlar ve cihazınızın ömrünü uzun tutar.
Elektronik ateşleme
Bosch Condens 2000 W kombide 5 ateşleme denemesi olarak programlanmış akıllı ateşleme sistemi mevcuttur. Ek gaz sarfiyatı yoktur. Değişen gaz basınçlarında cihazınız arıza moduna geçmez. Kullanımda rahatlık sağlar.
Bosch kombilerle otomatik kontrol**
Bosch Condens 2000 W, zengin otomatik kontrol seçenekleriyle konfor ve yakıt ekonomisi sağlar. İhtiyacınıza göre seçebileceğiniz kombinizde, siz eve gelmeden önce istediğiniz zaman çalışmasını sağlayan program saatli oda termostatı, kablosuz oda termostatı, modülasyonlu oda kumandası gibi geniş aksesuar seçenekleri bulunur.
Çocuk emniyet kemeri
Bosch Condens 2000 W kombilerde, daha önceden yapılandırılmış ayarların yanlışlıkla veya çocuklar tarafından tuşlara basılarak değiştirilmesini engelleyen emniyet sistemi vardır.
Kütüphaneden bile daha sessiz
Gürültü engelleme sistemindeki mükemmellik sayesinde Bosch Condens 2000 W, maksimum güçte dahi (36 dB(A)) ses seviyesiyle şaşırtıcı derecede sessizdir.
Çevreci, düşük emisyon değerleri
Bosch Condens 2000 W yoğuşmalı kombi NOx sınıfı 3 olan, çevre dostu ve doğaya saygılıdır.
Solar sistemlerle uyumlu
Bosch Condens 2000 W, solar kit** kullanılarak güneş enerji sistemleriyle birlikte çalıştırılabilir. Bu sayede kullanılacak sıcak su hazırlama işleminde, güneş enerjisinden de yararlanma imkânı sağlar.
3 yıl garanti
Bosch kombiler, birçok saygın kurumun kalite sertifikasına sahip olup 3 yıllık fabrika garantisi sunar ve bu kalitenin verdiği güvenin sonucudur.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir