Bosch Condens 2500 W Kombi

Bosch Condens 2500 W yoğuşmalı kombi, enerji tasarrufu ve konforu bir arada sunan teknoloji
Tüm beklentilerinizi eksiksiz karşılayacak özellikler bütünü
Bosch Condens 2500 W kombi, evinize üstün bir konfor sağlar. Kurulumu kolay ve kullanımı eşit derecede basittir. Bosch teknolojisi, gerek duyduğunuz ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmıştır.
Bosch’tan enerji tasarruflu teknoloji
Bosch yoğuşma teknolojisi, gaz tüketiminden tasarruf eder ve ısıtmayla birlikte sıcak su maliyetlerinizi indirmeye yardımcı olur.
Yerden tasarruf sağlayan tasarım
Bosch Condens 2500 W’ye evinizde uygun bir yer bulmak, düşündüğünüzden çok daha kolaydır. Bosch Condens 2500 W kombi, şık görünmesiyle beraber aynı zamanda düşündüğünüzden daha az yer kaplar. Bosch Condens 2500 W kombi, duvara yakın standart dikey hidrolik bağlantılara sahiptir. İlave bir montaj plakasına gerek yoktur.
Kullanımı kolay
Bosch Condens 2500 W’nin LCD kullanıcı arayüzü açık ve net bir şekilde yapılandırılmıştır. Kullanımı çok kolaydır. Kullanımı, sadece birkaç tuş ve sembollerle kolaylaştırılmıştır. Arka aydınlatmalı LCD ekranı sayesinde, karanlık ortamda bile kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.
3 yıldızlı konforla sunulan sıcak kullanım suyu
Bosch Condens 2500 W, anlık su ısıtıcısı ilkesini kullanarak suyu ısıtır ve son derece konforludur. Musluğu her açtığınızda, sabir sıcaklıkta sıcak suyunuz hemen kullanıma hazırlanır.
Kontrol ünitenizle uyumlu kumanda cihazları ve kontrol modülleri
Elektronik kontrol ünitesi, Bosch’un sahip olduğu kumanda cihazları ve kontrol modülleri çeşitleri ile esnek bir şekilde birleştirilebilir. Bu sayede, Bosch Condens 2500 W ile birlikte ısıtma sistemini, tam istediğiniz gibi programlayabilirsiniz. Hava sıcaklığına göre kendini ayarlayan kumanda yüksek verimlidir. Sisteminizi hava sıcaklığına göre ayarlayıp, evinizin her daim sıcak ve konforlu olmasını sağlar. Daha fazla enerji tasarrufu sağlayarak; kombinizi kısa zamanda masrafını çıkaran akıllı bir yatırma dönüştürür. İhtiyaç duyulan sıcak kullanım suyu ve ısıtma yedeklemesi için ücretsiz güneş enerjisinden yaralanmanıza imkan sağlar.
Zamandan tasarruf eden kurulum ve montajla işçilik maliyetlerinden tasarruf.
Bosch Condens 2500 W’nin kurulumu hızlı ve kolaydır. Kombinin önemli parçalarına ön taraftan erişilebildiği için, bakım işlemleri de hızlı olacaktır. Bosch Condens 2500 W, size güvenebileceğiniz Bosch kalitesini sunar.
Kullanıcı avantajları:

  • Modülasyonlu fanı sayesinde yüksek verim
  • 3 yıldızlı sıcak kullanım suyu konforu
  • Açık ve net LCD kullanıcı arayüzü ile kolay kullanım
  • Daha az alan gereksinimi için kompakt boyutlar
  • Hızlı ve kolay montaj
  • İç parçalara önden erişilebildiği için kolay bakım
  • Mevcut Bosch kumanda cihazlarını ve kontrol modüllerini destekleyen gelişmiş elektronik kontrol ünitesi

Bosch Oda Termostatları
Termostatlar ve kumanda cihazları sayesinde, ısıtma sisteminizi rahat bir şekilde gereksinimlerinize uyarlayabilirsiniz. Bosch termostatları ve kumanda cihazları ile enerji tasarrufu elde etmenize de yardımcı olur. Kısacası, bütçenizi düşük tutmaya yardımcı olurken çevreyi ve kaynakları korur.
Ortam sıcaklığını kontrol etmek için bir oda termostatının kullanımlası, %10’a kadar yakıt tasarrufu sağlar. Konutun çevre koşullarına göre bu oran değişiklik gösterebilir. Bir oda termostatı, kısa sürede maliyetini karşılarken aynı zamanda uzun yıllar boyunca her daim tasarruf etmenize olanak tanır.
Bosch Condens 2500 W yoğuşmalı kombi ile kullanılan oda termostatları:
TR 15-1, TRZ 130, TR 21RF, FR 10, FR 100, FW 100, FW 200.
Yaşam alanlarında çok yönlü Bosch kalitesi
Güvenilir marka kalitesi söz konusu olduğunda, Bosch Condens 2500 W yoğuşmalı kombi mükemmel bir seçim. Güvenilir ve verimli bir şekilde evinize ısıtma ve ihtiyaç duyulan sıcak kullanım suyu sunarken, aynı anda enerji tasarrufu yapmanıza da olanak sağlar. Şahane kalite, güvenilir Bosch teknolojisi ve mükemmel fiyat/performans oranıyla birlikte kazançlı bir formül ve eviniz için uygun bir çözümdür.
İki kat daha fazla güç ve konfor
Bosch Condens 2500 W yoğuşmalı kombi 24 kW’ye kadar ısıtma ve sıcak kullanım suyu rahatlığı sağlayarak, evinizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Cazip fiyat/performans oranı sunan Bosch yoğuşma teknolojisi
Avrupa’nın önde gelen termoteknoloji markalarından birisi olan Bosch, yoğuşma teknolojisinde uzun yıllara dayanan kalitesi ile öne çıkmaktadır. Bosch yoğuşmalı kombiler, ısıtma konforu açısından en yüksek standartları karşılarken, yüksek enerji verimliliğini ve çevreye olan uyumunu da garantilemektedir. Bosch markasının kalitesini, mükemmel bir fiyat/performans oranıyla sunan Bosch Condens 2500 W bunun en iyi örneklerinden birisidir.
Enerji tasarrufu sağlayan birçok özellik
Bosch Condens 2500 W kombide, gaz tüketiminizi her daim olabildiğince en düşük seviyeye taşımaya çalışarak kanıtlanmış Bosch yoğuşma teknolojisi bulunur. Brülör, gücünün %30’u ile %100’ü arasındaki aralıkta modülasyonu gerçekleştirir. Tam kapasite gerekmediği zamanlarda bile verimliliğini korur. Cihaz, talebin düştüğü zamanlarda kendini otomatik ayarlar. Sistem, yeni hidrolik sayesinde basınç düşüşünü en aza indirilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Verimli ısı geri kazanımı için yoğuşma teknolojisi
Bosch yoğuşma teknolojisi, ısı enerjisini geri kazanmanın ekonomik bir yoludur. İşleyişi şu şekildedir: Doğal gazın yanması sonucu ortaya çıkan su buharı, ısı enerjisi içermektedir. Normal ısıtma sistemlerinde, ısı enerjisi bacadan çıkıp kaybolur. Yoğuşmalı bir kombide ise ısı eşanjörü, su buharını soğutarak tekrar suya dönüşmesini sağlar. Bu sayede, baca gazındaki yoğuşma ısısı da ısıtma sistemine aktarılır. Daha az gaz ile daha fazla ısı üretildiğinden dolayı, siz kazanırsınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir