Bosch Serie 8 ve HomeProfessional i-DOS Çamaşır Makinesi

Yeni Bosch Serie 8 ve HomeProfessional i-DOS’un üstün teknolojileri:
Yeni TFT ekran
TFT ekran ile seçim yapmak çok kolay ve hızlı gerçekleşir. Çözünürlüğü yüksek olan büyük ekran, daha rahat okunabilir yazı fontları ile bütün program bilgilerini bir bakışta görünür kılar. Bireysel program ayarları, rahatça seçilebilecek şekilde düğmeleri çevreler. Böylelikle program ayarları, daha çabuk ve rahatça programlanabilir.

10 yıl motor garantisi.

Bosch EcoSilence Drive motorlu çamaşır makineleri tam 10 yıl motor garantili.
Bosch’un bu teknolojisi ile çamaşır makineleri; daha fazla enerji tasarrufu sunar, daha kuvvetli ve daha sessizdir. Bosch, kendi çamaşır makinelerinin motoruna o kadar çok güveniyor ki EcoSilence Drive motor tam 10 yıl garanti sağlıyor.
Yeni Kolay açılır kapanır kapak
Özel tasarımlı çelik görünümlü kapak, özel mıknatıslı kilit sistemi sayesinde kolayca ve çok yumuşak kapanır.
ActiveWater akıllı su yönetim sistemi
Sensör kontrolü yük algılama sistemi, her kullanımda sadece gerektiği kadar su tüketiminin gerçekleşmesini sağlar.
VarioPerfect
SpeedPerfect seçeneğinde zamandan %65, EcoPerfect seçeneğinde de her kg çamaşır başına enerjiden %50’ye kadar tasarruf elde edersiniz.
EcoSilence Drive
EcoSilence Drive sayesinde uzun ömürlüdür ve mükemmel sessizlik sağlar.
Süper-Kısa 15′
Elektrikten, sudan ve hatta zamandan tasarruf sağlar. 2 kg az kirli çamaşır için uygun olan bu program, 15 dakika gibi rekor bir zamanda müthiş şekilde temizlik sağlar.
Yeni Jog Dial seçim düğmesi
Ergonomik ve şık program seçim tuşları olan Jog Dial ile program geçişi yapmak hız kazanır ve kolaylaşır. Düğmenin çevresinde ve programların tamamında bulunan LED ışık ile hangi programın seçildiği çok net olarak görünür. Açma-kapama fonksiyonu da aynı düğme ile sağlanır.
Otomatik programlar
Kumaş çeşidine, yük miktarına ve kirlilik derecesine en uygun yıkama programını otomatik olarak ayarlamak için yalnızca “Otomatik” ya da “Otomatik hassas” programlarından birini seçip başlat düğmesine basmanız yeterlidir.
Patentli VarioSoft
Tambur ve asimetrik kapak dizaynı ile daha çabuk ve daha narin yıkama.
AntiVibration dizayn
Yan duvarın göz alıcı helezonik tasarımı, daha fazla sağlamlık sağlıyor ve titreşimler azaltıyor.
Otomatik leke çıkartma seçeneği ile en zorlu 16 lekeden kurtulabilirsiniz.
Çeşitli özel programlar sayesinde mükemmel çamaşır yıkama sonuçları elde edersiniz. Bosch kişiselleştirilmiş bakım programlarını her çamaşırın farklı olduğu için sunar.

Akıllı dozaj sistemli yeni Serie 8 ve HomeProfessional i-DOS çamaşır makineleri.

Yeni Serie 8 ve HomeProfessional i-DOS çamaşır makineleri, akıllı dozaj sistemiyle, her seferinde deterjan koyma işlemine son veriyor. Sıvı deterjan ve yumuşatıcıyı bir kez doldurup ve 40’a yakın yıkamaya kadar kendi kendine ihtiyacı olduğu kadar ne eksik ne de fazla alıyor!
Tam dozunda deterjan kullanımı.
Deterjan ayarını manuel ayarlarken doğru oranı bulmak kolay değildir; ya az ya da çoğu zaman ihtiyacı olandan daha fazla deterjan kullanılır. Bu şekilde ne yıkama sonucuna faydası vardır ne de çevreye bir faydası vardır, bunun aksine israfa neden olur.
Akıllı dozaj sistemi i-DOS nasıl çalışır?
Siz sadece Bosch Serie 8 ve HomeProfessional i-DOS çamaşır makinesinin iki ayrı i-DOS deterjan haznesine sıvı deterjan ve yumuşatıcıyı ekleyin; bırakın milimetrik hesapları akıllı dozaj sistemi halletsin. Deterjanların dozlarını bile i-DOS özelliği o kadar rahatça ayarlar ki, hatta uzun süreli kullanımlar boyunca. Bir seferde deterjan doldurmada yaklasık 40 yıkmamaya kadar yeterli olabilmektedir. Deterjana, su sertlik derecesine, yük miktarına ve kirlilik derecesine bağlı olarak bu miktar değişebilir.
*Sıvı deterjanla ortalama 20, ultra konsantre sıvı deterjanla ortalama 40 yıkama yapmak mümkündür.
Doğru doz ayarını belirleyen beş faktör.
Deterjanın ve yumuşatıcının dozunun manuel ayarlanması zor ve uğraştıran bir işlemdir. Bir çamaşır döngüsü için tam olarak ne kadar deterjana ihtiyaç olduğunu kestiremeyebilirsiniz ve bu nedenle belirtilen etkenlere göre milimetrik olarak hesaplanmalıdır. Makineye atılan yükün miktarı, kumaşların cinsi, kirlilik derecesi, suyun sertlik oranı, çamaşır makinesinin tambur kapasitesi veya hiçbirini hesaplamanıza gerek kalmaz. Bosch’un akıllı dozaj sistemli Serie 8 ve HomeProfessional i-DOS çamaşır makineleri, sizin yerinize düşünür ve otomatik olarak ayarlar. Üstelik yıkama bittiğinde, en üstün yıkama sonuçlarını elde edersiniz.
Rahatlık ve esneklik sağlar.
Eşsiz avantajlara sahip i-DOS dozaj ayar sistemi, çamaşır makinesine tamamen entegredir. Deterjan hazneleri kolauca doldurulabilir ve gerektiğinde yine kolayca boşaltılıp temizlenebilir. Deterjan çekmecesi bölümünü isterseniz çıkartabilir ve bulaşık makinesinde yıkatabilirsiniz. Depolar, deterjan çeşitlerindeki yeniliklere yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece i-DOS size rahatlık ve esneklik sağlar.
Milimetrik hassas doz ayarı için i-DOS akıllı dozaj sistemi
Tıp alanında kullanılan hassas pompa sistemi ile deterjan dozunu milimetrik olarak akıllı dozaj sistemi i-DOS ayarlar. Özel sensözler, yük miktarını ve hatta otomatik programlarda kumaş cinsini ve kirlilik derecesini tespit eder. İşte bu, çamaşırların en uygun miktarda deterjan ile yıkanmasını sağlar. Üstelik aşırı dozda deterjan kullanımı engellendiğinden deterjan köpüklerini yok etmek için ek durulama döngülerinden deterjan köpüklerini yok etmek için ek durulama döngülerinden de kaçınılmış olur ve böylece serie 8 ve HomeProfessional i-DOS çamaşır makineleri, yılda 7.062 litreye kadar** su tasarrufu yapabilir.

Her ihtiyaca farklı çözümler.

Bir Bosch çamaşır makinesi satın alırken size kılavuzluk edecek, daha kolay seçim yapmanızı sağlayacak yeni serilerle tanışın.
HomeProfessional’in en profesyonel cihazları, Serie 8 en üstün teknolojiler ile tasarlanmış ürünleri, Serie 6 son derece fonksiyonel ürünleri, Serie 4 kullanım kolaylığı sağlayan cihazları ve Serie 2 daha saf ve daha uygun ürünleri tanımlar.
HomeProfessional Tek kelimeyle profesyonel: Mükemmel tasarım, yüksek verimlilik ve cazibe Home Professional ürünlerinde bir arada. Titreşim önleyici yan duvarlardan tasarruflu ActiveWater Plus su yönetim sistemine, dokunmatik tuşlardan güçlü EcoSilence Drive motora, otomatik leke çıkartma programlarından ister hızlı ister ekonomik yıkama yapabileceğiniz VerioPerfect özelliğine, i-DOS akıllı dozaj sisteminden 10 yıl motor garantisine kadar birçok özellikle donatılan Home Professional çamaşır makineleri ile evinizde profesyonel yıkama yapabilirsiniz.
Serie 8 Tek kelimeyle müthiş: modern tasarım, üst düzey performans, şıklık ve fonksiyonellik Serie 8 cihazlarında bir arada. Bir modern tasarım nesnesi olarak göze hitap eden üst düzey sınıf cihazlar isteyenler için tasarlanmıştır. Bu serideki bazı çamaşır makineleri i-DOS akıllı dozaj sistemi ile her yıkamada deterjan koymanıza gerek kalmadan her çamaşır için gereken miktarda deterjanla çamaşırlarınızda en üstün yıkama sonuçlarına erişmenizi sağlar. Ayrıca bu serideki diğer çamaşır makinelerindeki otomatik leke çıkarma programları sayesinde en zorlu 16 lekeden kurtulabilirsiniz.
Serie 6 Tek kelimeyle fonksiyonel: Kalite, enerji tasarrufu ve üst düzey performans Serie 6 cihazlarında bir arada. Tüm zamanların ürünü olabilecek özellikte, işlevsel ürünlere ihtiyaç duyan kullanıcılara hitap eder. Bu serideki çamaşır makineleri EcoSilence Drive motorları ile daha sessiz, daha hızlı, daha sağlam ve üstelik daha üstün enerji verimliliğine sahiptir. Üstelik EcoSilence Drive motorlu çamaşır makineleri 10 yıl motor garantilidir.
Serie 4 Tek kelimeyle kullanımı kolay: Güvenirlik, sağlamlık ve uzun ömürlülük Serie 4 ürünlerinde bir arada. Günlük ihtiyaçlarınıza göre dizayn edilmiş bu cihazlarda kullanım rahatlığı ön planda tutulmuştur. Bu serideki çamaşır makineleri VarioPerfect özelliğinin SpeedPerfect seçeneğiyle %65 daha hızlı veya EcoPerfect seçeneğiyle %50 daha tasarruflu çalışır. İster ekonomik isterseniz de hızlı yıkayın; her seferinde mükemmel temizliğe ulaşırsınız.
Serie 2 Tek kelimeyle sade: Enerji tasarruflu ve uzun ömürlülük Serie 2 cihazlarında bir arada. İşini en iyi şekilde yapan, çok farklı özelliklerle kafa karıştırmayan ve çok da pahalı olmayan bir cihaz almak istiyorsanız Serie 2 ürünleri size hitap ediyor. Sizin için önemli olan sadece en üstün temizlik sonuçlarına ulaşmaksa; ederinin karşılığını veren, fonksiyonel, verimli ve güvenilir Serie 2 çamaşır makineleri ile hayatınız kolaylaşır.

Düşük sıcaklıkta hijyenik yıkama.

ActiveOxygen teknolojisi, çamaşırlarınızda maksimum hijyen sağlar.
Çamaşırlarınızı düşük sıcaklıkta yıkasanız bile, ActiveOxygen teknolojisi çamaşırlarınızı tertemiz ve mis gibi yapar.
ActiveOxygen programı
ActiveOxygen, oksijen moleküllerinin doğal içeriğinde bulunur ve çamaşır makinesinde üretilir. Yıkamaya başlamadan önce, çamaşırlarınız soğuk ActiveOxygen ile işlemden geçer. Yıkama işleminin sonucunda da ikinci bir soğuk ActiveOxygen uygulanır. Her iki işlem sadece 30 dakika sürer. Böylece güvenilir bir şekilde çamaşırlarınızda hijyen sağlanmış olur. ActiveOxygen opsiyonu, yıkama programlarına ilave edilebilir.
Refresh programı
Bazı çamaşırlar az kullanılır kirli değildir ama temizlenmesine ihtiyaç vardır. Bir kere kullanılmış çamaşırların ve benzeri ürünlerin tekrar kullanılabilir olması için yıkanmasına gerek duyulmayabilir. ActiveOxygen opsiyonlu Refresh programı ile işte bu çamaşırlar 45 dakika gibi bir sürede tekrardan mis gibi kokar.

Yorgan programıyla temizlik şimdi daha kolay ve hijyenik!

Serie 8 ve Serie 6 çamaşır makineleri, HomeProfessional özel programlarıyla da fark yaratıyor.
Yorgan programı:  A+++ enerji sınıfında %10’a varan enerji tasarruflu HomeProfessional i-DOS, Serie 8 ve Serie 6 çamaşır makineleri, kullanıcılara sunduğu yorgan programı ile kuru temizleme ihtiyacınızı ortadan kaldırarak, yıkanabilir etiketi olan elyaf dolgulu yorgan gibi büyük çamaşırlarınız için de hijyenik ve köklü bir temizlik vaat ediyor.
Özel tasarım tambur: Çamaşırlar tambur içinde sıkışmadan temizlenir ve tamburun su damlası yapısındaki tasarımı, çamaşırların yıpranmasını engeller. Böylelikle çamaşırların hepsi yıkama sürecinin her adımında tam olarak katılır ve deterjan kalıntısı kalmadan müthiş bir şekilde yıkanır, hem de su tasarruflu sağlanır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir