BUDERUS KOMBİLERİ

1731 yılında kurulan Buderus firması, Almanya’nın en köklü firmalarından bir tanesidir. Uzun zamandan bu yana ısıtma sektörüne yön veren firma, yakın bir zamanda kombi cihazı modelleri ile de ülkemize giriş yaptı. Ülkemize giriş yaptığı zamandan bu yana çok sevilen marka şu anda piyasada en çok satılan kombi cihazlarını üretmeye devam ediyor.
Logomax Plus modelleri firmanın ülkemizde de en çok satan modellerinden bir tanesidir. Titanyum ön panel camları ile sağlam bir tasarıma sahiptir. Cihazda bulunan 1:8 modülasyon özelliği sayesinde yüksek oranda ısıtma sağlamak mümkün.
Cihaz, 30 kW güç ile çalışıyor. Cihazda bulunan eşanjör teknolojisi sayesinde yüksek oranda yoğuşma ve verim sağlanabiliyor. Kolay modülasyon sayesinde modeli ayrıca LPG gazı ile de kullanmak mümkündür.
Modelin özelliklerinden bir tanesi de düşük oranda emisyon sağlaması. Yani çok az seviyede hava kirliliğine neden oluyor.

KONVANSİYONEL BUDERUS KOMBİLERİ

Konvansiyonel sistemle çalışan kombi modelleri her ne kadar, yoğuşmalı teknoloji geldikten sonra daha az kullanılmaya başlansa da hala tercih ediliyor.
Ülkemizde de Alman teknolojisi ile üretilen konvansiyonel kombi cihazları hala yüksek satış rakamlarına ulaşabiliyor. Buderus firmasının ürettiği ve Logomax serisine ait olan U022 modeli de ülkemizde en çok satan ve konvansiyonel sisteme sahip olan kombi cihazlarından bir tanesidir.
22 Kw elektrik gücü ile çalışan bu modelde, diğer modellerde olduğu gibi LCD ekran bulunuyor. Bu sayede modeli daha kolay kullanabiliyorsunuz. Modülasyonlu fan sistemi sayesinde güvenli bir kullanım sunuyor.
Ayrıca model yüksek oranda tasarruf sağlıyor ve yüksek enerji sınıfına dahil bulunuyor.
Logomax U072 modeli ise en çok satanlar listesinin ikinci numarasında yer alıyor. Kompakt tasarımı sayesinde yer tasarrufu sağlayabiliyor ve kolay bir kullanım elde edilebiliyor.
Arka aydınlatma özelliği bulunan LCD ekranı sayesinde kolay okunabilme sağlanabiliyor. Düşük voltajlarda bile çalışabilme özelliğine sahip olan bu model ayrıca harici oda termostatı ile birlikte kullanılabiliyor.
Entegre güvenlik paketi ise modelin özelliklerinden bir tanesidir. Arıza kodu gösterimi sayesinde ise kolay bir şekilde arızalara müdahale imkanı tanıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir