DEMİRDÖKÜM KOMBİLERİ

Ülkemizde 1954 yılında İstanbul’da faaliyete geçen köklü firmalardan bir tanesidir. Kurulduğu yıllardan bu yana tesisat alanında büyük hizmetleri bulunan Demirdöküm, ısıtma sistemlerinde de liderliğini sürdürmeye devam ediyor.
Demirdöküm markasının son olarak ürettiği kombi cihazı modellerinden bir tanesi de Nitromix Yoğuşmalı kombi cihazıdır. %109 verimle çalışabilen bu model ile maksimum ısı elde edilebiliyor. Doğalgaz tüketimi ise oldukça düşük.
35 kW’ya kadar çalışabilen seçenekleri olan bu modelin en büyük özelliklerinden bir tanesi oldukça sessiz olması. Ayrıca harici olarak oda termostatı ile de kullanılabiliyor. LCD ekranı sayesinde cihazın kullanımı ise oldukça kolay.
Nitromix kombi cihazı ile uyumlu bir şekilde çalışabilen oda termostatı Migo, Demirdöküm ailesinin yeni üyelerinden bir tanesi. Piyasada en çok satılan modellerden olan Nitromix kombi cihazına doğrudan bağlantısı yapılabiliyor.
Akıllı telefonlar ile de kontrol edilebilen termostat cihazı sayesinde yüksek verim elde edilebiliyor. Çoklu kullanıcı özelliği sayesinde ise evinizdeki tüm aile fertleri bu modeli rahatlıkla kullanılabilir.

DEMİRDÖKÜM YOĞUŞMALI KOMBİLER

Yoğuşmalı kombiler son zamanlarda ülkemizde yoğun bir şekilde kullanılmaya başlandı. Yüksek tasarruf sağlaması ve kullanım kolaylığı tercih edilmesindeki en önemli nedenlerin başında geliyor.
Demirdöküm firmasının yine en çok satanlar listesinin başında bulunan Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi modeli, %103 verimle çalışıyor. Yüksek oranda ısı elde edilebilen bu model aynı zamanda yakıt tasarrufu sağlıyor. Güvenliğinde ön planda tutulduğu bu modelde, son teknoloji sistemleri yer alıyor.
Kolay bir kullanıma sahip olan Nitron Condense modeli 24-28 Kw elektrik gücü ile çalışıyor.
Nitron Plus modeli ise markanın bir başka yoğuşmalı kombilerinden bir tanesi. 3 yıldızlı verim sınıfına sahip olan bu model de yüksek oranda yakıt tasarrufu sağlıyor. Ayrıca oda termostatı ile de uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor. Maksimum oranda ısı elde edebileceğiniz modellerden bir tanesi olan Nitron Plus modeli 30 kW güç ile çalışıyor.
Kalitesi ile kendisini kanıtlamış ve birçok kaliteli model ile evlerin ısınmasını sağlayan Demirdöküm markasını güvenle kullanabilirsiniz. Şu anda piyasada en çok satan kombi cihazı modellerini Demirdöküm firması üretiyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir