ECA MARKA KOMBİLER

Ülkemizde 30 yıldan bu yana ısıtma sistemlerinde söz sahibi olan Elginkan holding markası olan ECA, ürettiği kaliteli kombi cihazları ile birçok evin ısınmasına katkıda bulundu.
Yoğuşmalı, konvansiyonel olmak üzere iki farklı tür ECA markası adı altında piyasada kombi cihazı bulmak mümkündür. Bunun yanı sıra kombi cihazı aksesuarları ile de marka kaliteli ürünleri müşterilerine sunmaya devam ediyor.
Piyasadaki yerli kombi üreticileri arasında önemli bir yeri bulunan ECA markasının ürettiği kombi cihazları, yüksek verim sağlıyor.
Yoğuşmalı kombiler arasında Confeo Premix modeli en çok satanlar arasında yer alıyor. Markanın bu yoğuşma özelliğine sahip olan kombi cihazı 30 kW gücünde çalışıyor ve saatte 25,800 kcal ısı üretiyor. Hermetik baca türüne sahip olan bu cihazda çift eşanjör bulunuyor. LCD ekrana sahip olan bu modeli doğalgaz ve LPG ile kullanabilmek mümkün.
Scot modeli ise ECA markasının piyasaya yeni sürdüğü modellerden bir tanesidir. 24 kW ile çalışan model saatte 20,640 kcal ısı üretiyor. Hermetik baca sistemi ile çalışan bu modelde çift elektrot bulunuyor. LCD ekranı ile kolayca kontrol edilebilen bu model doğalgaz ve LPG gazı ile çalışıyor.
Cihaz ayrıca %107,5 verim ile çalışıyor. Enerji verimliliği seçeneği de sunan cihazı ayrıca harici olarak oda termostatı ile kullanabilmek de mümkündür. Oda termostatını ise akıllı telefon cihazları ile birlikte kullanabilmek mümkün. iOS ve Android işletim sistemine uygun uygulama ile bu modeli kolayca kontrol edebiliyorsunuz.
17 farklı emniyet sistemi ile de cihazı güvenli bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

KONVANSİYONEL ECA KOMBİLERİ

Confeo Plus ECA markasının en çok satan konvansiyonel kombi cihazlarından bir tanesidir. 23,4 Kw gücünde çalışıyor ve saatte 20,124 kcal ısı üretebiliyor. Hermetik baca sistemi ile çalışan bu modelde çift eşanjörlü ateşleme sistemi bulunuyor. LCD ekrana sahip olan bu model doğalgaz ile çalışıyor. 3 yıl garantisi bulunan bu ürünü de güvenle kullanabilirsiniz.

DİĞER ECA KOMBİ ÜRÜNLERİ

Aksesuarlar da ECA markasına ait olan kombi cihazlarının kolay ve güvenli kullanımı için tasarlanmış. Oda termostatları bunlardan bir tanesi. Cihaz ile uyumlu bir şekilde çalışan oda termostatları ile otomatik olarak cihazın ısı kontrolünü yapabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir