En İyi Çamaşır Makinesi – En Çok Satılan 5 Çamaşır Makinesi 2017


EN KALİTELİ 5 ÇAMAŞIR MAKİNESİNİ SİZLER İÇİN SIRALADIK!

Genellikle kombi bilgileri paylaşmamız ile bilinir sayfamız fakat bu sefer bir değişiklik yaptık kendi araştırmalarımızla 2017 yılında en çok satılan 5 Çamaşır Makinesini sıraladık.
Günümüzde ev hanımlarının vazgeçilmez eşyalarından olan çamaşır makinelerinin, birçok modeli üretiliyor. Birçok özelliğe ve fonksiyona sahip olan çamaşır makinelerinin tercihi de birçok kişi tarafından zor olabiliyor.
Aşağıda; kullanıcı yorumları, teknik özellikleri, performans değerlendirmeleri ve fiyatlarına göre en çok tercih edilen 5 çamaşır makinesi modellerini sıraladık. Bu bilgiler ışığında daha kolay tercih yapabileceksiniz.

ARÇELİK 9123 YCM MODEL ÇAMAŞIR MAKİNESİ

ARÇELİK 9123 YCM

Arçelik beyaz eşya lideri olarak, yıllardan bu yana ürettiği kaliteli modeller ile birçok kişinin tercih ettiği bir marka olmuştur.
Firmanın son olarak piyasada satışa sunduğu, 9123 YCM modeli fırçasız motor teknolojisini kullanıyor. Prosmart Inverter adı verilen bu teknoloji sayesinde sürtünme en aza indirgenebiliyor. Yani çamaşır makinesi hem sessiz çalışıyor, hem de daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor.
Ayrıca 9 kg yıkama kapasitesine sahip ve 1200 devir sıkma özelliği bulunuyor. enerji sınıfı ise A+++ olan çamaşır makinesi ile çok az elektrik tüketimi sağlanıyor.
Ses seviyesi ise oldukça düşük. 52/73 Dba ses özelliği ile eski makinelerdeki gibi rahatsız olmuyorsunuz.
Makinede bulunan dijital ekran sayesinde kalan zamanı görebiliyorsunuz. Cihazın fiyatı 1385 TL ve kalitesi göz önüne alındığında oldukça makul bir fiyat sunuyor firma bizlere.


SAMSUNG WW80K5410UW MODEL ÇAMAŞIR MAKİNESİ

SAMSUNG WW80K5410UW

Samsung firması dünya çapında bir üne sahip. Elektronik ve beyaz eşya alanında neredeyse bir dünya lideri. Firmanın son olarak piyasaya sunduğu çamaşır makinesi ise birçok özelliğe sahip.
Yeni nesil çamaşır makinesinde Eco Bubble köpük teknolojisi bulunuyor. Bu özelliği sayesinde düşük sıcaklıklara sahip sularda bile deterjan ideal köpük kıvamına gelebiliyor. Bilindiği üzere yoğun köpük çamaşırların daha iyi temizlenmesine yardımcı oluyor. Dijital Inverter özelliğine sahip olan cihaz, daha az enerji tüketiyor ve daha sessiz çalışabiliyor.
Diğer çamaşır makinelerinden farklı olarak Samsung firması, makinenin motoruna 10 yıl garanti imkanı sunuyor. Makinenin özelliklerinden bir tanesi de cep telefonu uygulaması ile koordinasyonlu bir şekilde çalışması. Cep telefonu uygulamasından cihazınızın sorunlarını kolayca tespit edebiliyorsunuz.
Makinenin piyasa değeri ise 1729 TL olarak belirlenmiş.
 
 

HOTPOINT ARISTON AQ93F 29 EU MODEL ÇAMAŞIR MAKİNESİ

HOTPOINT ARISTON AQ93F 29 EU

1200 devirle çalışan bu makine 9 kg yıkama kapasitesine sahip. Çok sessiz bir şekilde çalışabilen makinenin en belirgin özelliklerinden bir tanesi de, piyasada bulunan diğer modellere göre %10 daha fazla az enerji tüketmesi.
Makinenin fiyatı ise 1739 TL olarak belirlenmiş.
 
 
 
 

BOSCH WAT24480TR A+++ ÇAMAŞIR MAKİNESİ

BOSCH WAT24480TR A+++

Beyaz eşya sektöründe bir Alman kalitesi olan Bosch markası, ülkemizde de oldukça yoğun bir şekilde ilgi görüyor.
1200 devir ile çalışan çamaşır makinesi 9 kg kapasiteye sahip. A+++ enerji sınıfına sahip olan makinenin ise 63 LT kapasiteli bir tambur hacmi bulunuyor. makinenin fiyatı ise 1599 TL olarak belirlenmiş.
 
 
 
 
 
 

SIEMENS WM14T480TR A+++ ÇAMAŞIR MAKİNESİ

SIEMENS WM14T480TR A+++

32 cm çapında kapağa sahip olan bu modelin 9 kg kapasitesi ve 1400 devir çalışma hızı bulunuyor. A+++ enerji verimliliğine sahip olan makinede ayrıca çocuk kilidi bulunuyor. akustik sinyal özelliği sayesinde programın bittiğini anlayabiliyorsunuz. Ayrıca makinenin deterjan çekmecesi kendi kendisini temizleyebiliyor.
Piyasa satış fiyatı ise 1689 TL olarak belirlenmiş.
Piyasada satışa sunulan beş ayrı marka çamaşır makinesi umarım sizlere bir fikir vermiştir. Satın almadan önce bu bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir