Gaziemir Kombi Servisi 0(554) 983 09 39 | Kombi Bakımı

Her türlü soru ve görüşleriniz için: 0(554) 983 09 39

Gaziemir Kombi Servisi; tesisat üzerinden doğalgaz kullanımı gerçekleştiren ve yine su tesisatı üzerinden almış olduğu su eklentisi ile birlikte evin kalorifer tesisatına sıcak su servisi gerçekleştirerek ısıtma oluşturan bir sistem sağlamaktadır. Yine bu gaz yakımı ile birlikte oluşturduğu ısı enerjisini su tesisatı üzerinde kullanarak ev veya iş yeri içerisinde sıcak su kullanımı sağlamaktadır. Bu kullanım işlemlerini gerçekleştirirken kombi içerisinde birçok farklı mekanizma bir arada çalışmakta tesisatlar ile bağlantı düzenli bir şekilde yönetilmekte ve hem mekanik hem de elektronik parçalar işlem görmektedir. Bu noktada düşünüldüğünde Gaziemir kombi sistemlerinin periyodik olarak bakım altında tutulması ve sürekli olarak sağlıklı bir şekilde çalışması için incelenmesi gerekir.
Ülkemizde uzmanlar tarafından belirtildiği şekilde kombiler için servis ve bakım hizmetlerinin periyodik olarak alınması adına yılda 2 defa bakım hizmeti talep edilmesi uygun görülmektedir. Bu nedenle firmamız periyodik bakım hizmetleri için Gaziemir kombi servisi olarak İzmir’de istediğiniz ev veya iş yeri için hizmet sağlamaktadır. Bakım ve kontrol hizmetleri sırasında kombi içerisindeki eşanjör, baca, elektronik tesisat, su tesisat bağlantısı. Gaz bağlantısı ve vanalar gibi her türlü nokta kontrol edilerek sağlamlıkları gözden geçirilir. Eğer, bu kontrol sırasında arızalı bir parça veya kullanım ömrünü doldurmak üzere olan bir parça bulunursa, değişimi sağlanır ve bu sayede kombi tekrar sağlıklı bir hale getirilir. Bu hizmet için periyodik olarak sürekli talep sağlayabilirsiniz.

Gaziemir Kombi Servisi Nasıl Hizmet Vermelidir?

Kombi ürünleri için yıllık olarak periyodik bakım yaptırılması gibi aynı zamanda. İstenilen farklı zamanlarda da sıhhatli bir kontrol için bakım yapılabilir. Örneğin kiralık olarak tutmuş olduğunuz veya yeni satın almış olduğunuz. Bir ev veya iş yeri için kombi bakımı yaptırabilir ve inceleme sonrasında daha rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Sadece bakım ve kontrol için değil yıl içerisinde ortaya çıkabilecek arıza durumlarında da tamirat işlemleri için firmamız kombi servisi olarak hizmet vermektedir. Bu nedenle isterseniz bakım isterseniz onarım işlemleri için yılın. İstediğiniz döneminde firmamıza başvurarak gerçekten nitelikli ve teknik olarak tüm bilgilere sahip bir servis hizmeti alabilirsiniz.

Gaziemir Kombi Bakım Hizmetleri İçin Yüksek Uzmanlık

Firmamız tarafından gerçekleştirilen hizmetlerde her zaman profesyonel personellerimiz yer almaktadır. Personellerimiz piyasada yer alan onlarca farklı marka kombi sistemi ve modeli için gereken tüm bilgileri sağlayacak şekilde eğitim almıştır. Aynı zamanda firmamız Gaziemir kombi bakımı ücretleri sağlayabilmek için gereken tüm yedek parçalar, sistemler ve onarım mekanizmaları ile hizmet vermektedir. Bu sayede firmamız üzerinden kombi bakım ve onarım işlemi talep ettiğinizde mutlak. Olarak sorununun çözülmesi için en pratik yöntemler izlenecek ve garantili bir hizmet sağlanacaktır. Servis hizmetlerimizde kullanılan tüm parçalar ve yedek parçalar orijinal olmak ile birlikte sunulan işlem sonrasında kullanım garantisi oluşturulmaktadır.
 

Her türlü soru ve görüşleriniz için: 0(554) 983 09 39

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir