Gaziemir Vaillant Servisi

Hemen Arayın! 0554 983 0939

Bir telefon kadar uzağınızda, kaliteli servis hizmeti, işinde uzman kişiler, uzman kadromuz ve servis hizmetinden sonra verilen hizmet. Hepsi gaziemir vaillant servisinde mevcut.

Günümüz teknolojisinin bize getirdiği kolaylıklardan biriside kombilerdir. Her yıl onlarca markadan onlarca yeni model kombi çıkıyor. Kullanıcılar bu kombileri satın alıp kullanmaya başlıyor.

Ancak her zaman hem firmanın hemde müşterilerin istediği gibi gitmiyor, kombi bozuluyor, arıza veriyor veya sebebi bilinmeyen bir şeyden dolayı çalışmıyor, bu zamanda kombi servisleri devreye giriyor.

1 Yıl Garanti ne demek?

1 yıl garanti, Gaziemir kombi servisimizin gelip, sizin kombinizi tamir ettikten sonra değiştirdiği parçanın, arıza yapma olasılığına karşı yaptığı ücretsiz garanti hizmetidir, eğer kombiniz aynı arızayı tekrardan verirse ücret vermeden, kombinizin tamiri yapılır.

Kombi satın almadan önce kombi kalitesi ile beraber alacağınız kombinin servis ağının yaygınlığı ve kombi servisinin kalitesini de araştırmak gerekli.

Çevrenizden eş, dost, internet gibi araçları kullanarak satın alacağınız kombinin servis kalitesini araştırabilirsiniz.

Gaziemir Vaillant Kombi Servisi olarak, ekibimiz olarak markanın arkasındayız, değiştirdiğimiz parça arıza verirse tekrardan ücretsiz şekilde değişimini sağlıyoruz.

Tamirini yaptığımız kombi 1 yıl kendi tarafımızdan garantilidir.

6 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir