Karabağlar Kombi Servisi | 0(554) 983 09 39 | 7/24 Hizmet

Her türlü soru ve görüşleriniz için: 0(554) 983 09 39

Kombi, kış aylarında evde ısıtma sisteminin oluşturulması için kullanılan ve geri kalan. Dönemlerde evde sıcak su tesisatının aktif olması için kullanılan bir sistemdir. Bu sistem genel olarak elektrik bağlantısı, su bağlantısı ve gaz bağlantısı ile birlikte. Çalışır ve aktif olarak hizmet verdiği dönemde birçok farklı mekanizma bir arada çalışmaktadır. Bu çalışma sırasında birçok arıza ortaya çıkabilir, sorunlar görülebilir ve günün herhangi bir saatinde kombi arızası nedeniyle ısıtma sistemi veya sıcak su sistemi durabilir. Özellikle kış aylarında kombi arızası yaşanması durumunda ısıtma sağlanamadığı için sıkıntı oluşabilir. Firmamız, Karabağlar kombi servisi olarak haftanın 7 günü 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz bir konumda bulunmaktadır.
Kombi arızalarında acil bir şekilde firmamıza ulaştığınızda firmamız personelleri en kısa zamanda size ulaşarak bakım ve onarım hizmetlerinin verilmesini sağlayacaktır. Verilen hizmetler sırasında Karabağlar kombi ile ilgili bilinen arızanın giderilmesi ile beraber aynı zamanda görülen farklı arızaların da giderilmesi için geniş kapsamlı bir inceleme yapılır. Bu inceleme sırasında kombi içerisinde yer alan eşanjör, vana, elektronik sistemler. Devir daim sistemi, baca ve pompalar gibi birçok nokta kontrol edilir ve arızalı olan parçaların değişim işlemleri ve bakım işlemleri sağlanır. Alınan bu hizmet sayesinde kombinin yine uzun bir dönem rahatlıkla çalışmasını ve bir dahaki bakım dönemine kadar arıza ortaya çıkmamasını sağlayacaktır. Firmamız tarafından verilen servis hizmeti sonrasında değişimi yapılan ve onarımı yapılan parçalar için bir yıl parça garantisi sağlanmaktadır.

Karabağlar Kombi Servisi Nasıl Seçilmelidir?

Günümüzde piyasada birçok farklı marka ve model kombi. Bulunduğu gibi kombi servisi hizmetleri verilmesi için de onlarca farklı firma yer almaktadır. Fakat bu firmaların bazıları gerekli teknik personele ve teknik bilgiye sahip olmadıklarından dolayı istenilen bakım ve servis hizmetlerini oluşturamaz. Yanlış bir firma tercihi yapılması sonrasında kombide yanlış bir işlem yapılabilir ve bu sayede masraflar çok daha üst bir noktaya ulaşabilir. Bu nedenle firmamız gibi bu konuda tam bir uzmanlık göstermiş. Olan ve garantili hizmet sağlayan firmaları tercih edebilir ve bu sayede kombinizin uzun yıllar sağlam şekilde kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Karabağlar Kombi Bakım Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Firmamız tarafından talep edilen Karabağlar kombi bakım ücretleri gerçekleştirilen işlemin şekline ve yapılan işlem ayrıntılarına göre belirlenmektedir. Yani firmamız üzerinden periyodik olarak yıl içinde bir defa veya iki defa bakım hizmeti alıyorsanız ya da belirli dönemlerde kendi. Çağrınıza uygun olarak bakım hizmeti talep ediyorsanız, hizmet ücretleri değişim gösterebilir. Acil bir şekilde gereken onarım hizmetlerinde veya normal bakım hizmetlerinde parça değişimi yapılması ve yapılmamasına göre ücretler değişebilir. Yapılan parça değişimine, yapılan masraflara ve bu parçanın değerine ya da kombinin markasına ve modeline göre de bakım ücretleri değişim gösterebilir.
 

Her türlü soru ve görüşleriniz için: 0(554) 983 09 39

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir